Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна В’ячеслава Карп’юка

Дата: 29 травня 2023 о 19:12
116 переглядів

20 квітня Старокостянтинівська громада і відвідувачі заходу зібралися у стінах Сахновецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, щоб вшанувати пам’ять земляка-односельчанина Карп’юка В’ячеслава Васильовича, який загинув у війні на Сході України, захищаючи цілісність нашої держави. Солдат В’ячеслава Карп’юк був випускником цієї школи і на його честь відкрили пам’ятну дошку.

Наш воїн-захисник народився 24 липня 1988 року у мальовничому селі Сахнівці. Як згадують рідні, зростав напрочуд гарним, веселим і слухняним хлопчиком. Завжди допомагав мамі й бабусі по господарству, любив бавитися з молодшими сестричками. Уже тоді в його характері почали формуватися якості відповідальності, чесності та принциповості. А ще В’ячеслав був дуже добрим, щирим, товариським і справедливим — завжди був готовий прийти товаришам, однокласникам на допомогу. Після закінчення школи у 2005 році вступив до Старокостянтинівського професійного ліцею. Далі — служба у рядах Збройних Сил України в Ізмаїлі. У 2010 році одружився та став батьком.

Коли 24 лютого 2022 року увесь народ піднявся на захист суверенних кордонів нашої держави, В’ячеслав не зміг лишатися осторонь. Уже 27 лютого він був прийнятий добровольцем на військову службу у Перше відділення Червоноградського Районного Територіального Центру 63 Оборонної Бригади.

Рідні просили у Бога, щоб швидше закінчилася війна, щоб живим і здоровим повернувся син, чоловік, тато, брат, дядечко… Але 5 вересня 2022 року життя воїна В’ячеслава обірвалося. Смерть настала від отриманих важких поранень внаслідок мінометного обстрілу противником позицій села Озерне на Донеччині.

Дружина В’ячеслава, пані Катерина, стала однією з ініціаторів сумного, але водночас величного заходу — відкриття меморіальної дошки нашому Герою. Тут зібралися люди, які любили і знали  В’ячеслава, а тепер його вшановують і дякують йому.