Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Тиждень початкової школи

Дата: 13 лютого 2018 о 15:00, Оновлено 13 лютого 2018 о 15:10
276 переглядів

Зростаючи, дитина кожного дня вивчає оточуючий світ, сприймає отриману інформацію, обирає те, що їй здається цікавим. А цікавим є яскраве та нове, знайоме та буденне швидко набридає. Саме через це школярі - початківці особливо прагнуть емоційного стимулювання до навчання, вимагаючи від вчителів школи творчої праці. І ніщо так не прикрашає шкільну буденність, як свята, відкриті уроки і заходи, позакласна робота
Чи не найулюбленішим заходом у нашій школі став Тиждень початкової школи.

  Зростаючи, дитина кожного дня вивчає оточуючий світ, сприймає отриману інформацію, обирає те, що  їй здається цікавим. А  цікавим є яскраве та нове,  знайоме та буденне швидко  набридає. Саме  через це школярі  - початківці особливо прагнуть емоційного стимулювання до навчання, вимагаючи від вчителів школи творчої праці. І ніщо так не прикрашає шкільну буденність, як свята, відкриті уроки і заходи, позакласна робота

  Чи не найулюбленішим заходом у нашій школі  став Тиждень початкової школи, який є тижнем радості, гаслом якого  були слова:

Не махай на все рукою,

Не лінуйся, а учись.

Бо чого навчишся в школі

Знадобиться і колись.

У цей період кожен класний кабінет молодших школярів був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні.

Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.      Навчальні та виховні заняття були незвичними, іноді казковими, учні залюбки працювали в парах, у групах, змагалися, інсценізували, дискутували, декламували, творили своїми руками. . Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

 Тиждень розпочався святковою лінійкою, присвяченою наймолодшим школярам - першокласникам. Це було перше їхнє шкільне свято. Саме цих  32 допитливих  першачків прийняли у дружню шкільну родину та всі вони отримали чудові та корисні подарунки від батьків. Їм заздрили п'ятикласники, тому що першачків  взяла під  своє лагідне крило їхня перша вчителька. Маленькі школярики змогли  показати, що за три місяці навчання у школі навчились не тільки відрізняти своїх вчителів від старшокласниць, а й навчились читати, писати, гарно співати і розказувати вірші.

Змістовними і цікавими були  перерви у наймолодших школярів.  Для них учнями четвертого класу була організована казкова вікторина.

Кожен учень нашої школи, починаючи з понеділка, мав можливість побачити виставку світлин «Осінній вернісаж»

Другий день був присвячений рідній мові калинові. У вівторок  вчителі мали можливість поділитися своїм педагогічним досвідом, проводячи уроки не у своїх класах, а в класах своїх колег. На високому професійному рівні пройшов відкритий урок літературного читання в 3 класі, який провела класовод 2 класу ПроцюкТ.В.  Своїм творчим запалом, пізнавальними прийомами та диференційованим підходом  до організації уроку  поділилась вчителька 1-А класу Остапчук В.В. на уроці  читання в 2 класі. Не менш цікавим та захоплюючим став для учнів 1-А класу  урок навчання грамоти з використанням ігрових та інноваційних технологій . який провела вчителька 4 класу Шокот Л.В. 

Пізнавальними для учів 1 і 2 класів були перерви. Для них були організовані вихователькою ГПД Кравчук Т.Г.  загадкові казкові вікторини.

  Цікавою та пізнавальною стала для учнів 1-4 класів інтелектуальна олімпіада з української мови . Цей унікальний марафон мав на меті визначити найкращих знавців української мови. Ними стали: Загребельна В. 1-А кл., Журко Д. 1-Б кл., Дегалюк В. 2кл., Стопнюк Д. 3кл., Старостюк М. 4кл.

Середа розпочалася з проведення  змістовного уроку математики  в 4 класі класоводом 3 класу Боровик Р.Л. На перервах вчителька організувала  конкурс «Розгадай ребус». Юні математики були активними, творчими, старанними.

Завершився день  інтелектуальною олімпіадою з математики для учнів 1- 4 класів,  в ході   якої школярі продемонстрували високий рівень з математики.  Переможцями стали: Цимбалюк О. 1-Акл., Писарчук М. 1-Б кл, Возний А. 2кл.,  Стопнюк Д. 3кл., Старостюк М. 4кл.

Четвертий день тижня був присвячений найдорожчому, що є у людини – це здоров’ю. Саме на уроці  основи здорв’я (з елементами тренінгу)  вчителька 1-Б класу Кондратюк Н.М. навчала своїх вихованців дбати про свій фізичний  та емоційний стан, познайомила з правилами загартовування. 

Позитивний результат дав дітям захід «Здоров’я – найбільше багатство у світі»,  який підготували учні 1-Б класу разом із вчителями Кондратюк Н.М. та Касприк Г.І.

Надовго запам’ятається дітворі конкурс читців поезії «Ходить осінь по рідному краю», в якому діти показали свій талант, свою любов до природи рідного краю.  Учні настільки емоційно і творчо підійшли до   конкурсу, що навіть під час декламування поезій використовували наочність. Компетентне журі, яке складалось із вчителів української мови Маншиної А.І., Мартинюк Г.І. та учениці 10 класу Чижової І. визначило переможців: Колесник А. та Слободенюк А.1-А кл.,  Верхогляд В. 1-Б кл., Дегалюк В., 2кл., Бойчук Л. 3кл., Матвієнко К. 4кл.

 У п'ятницю свою активність та здібності виявили не тільки учні,  а й батьки. Вони разом зі своїми дітьми організували виставку композицій , виготовлених з природніх матеріалів.  Школярі змогли побачити і капустяного сніговика, і заморську жар – птицю, веселих смішариків і кумедних гусениць, казкові квіти і добрих лісовичків.

          Родзинкою тижня став виховний захід на тему: «Запрошуємо в гості господиню Осінь», активними учасниками якого були учні початкових класів  Свято співдружності відвідали  батьки та адміністрація школи. Це було справжнє святкове дійство. Гарні виступи дітей, сяючі посмішки! Потік позитивної енергії не міг не зарядити радістю та ентузіазмом учасників та глядачів.

          За підсумками Тижня переможці та активні учасники конкурсів і  тематичних виставок були нагороджені медалями, подарунками та смачними сюрпризами .

          Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі. А гаслом до кожного уроку залишаються слова В.О.Сухомлинського: «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя».

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

 Ми, вчителі, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, а допоможуть нам  у цьому наші вихованці та їхні  батьки.

   

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.